Çiftlikköy böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama sektöründe farkını fark ettiren, 20 yıla aşkındır garantili ve ekonomik fiyatlarla hizmet sunan firmamızın İstanbul Çatalca şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Çiftlikköy böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir.

Sektörde son yıllarda sayıları çoğalan böcek ilaçlama şirketlerini mercek altına almadan kesinlikle böcek ilaçlama hizmeti satın alınmamalıdır. Bilmediğinizi bir firma veya kişinin ilkel yöntemlerle uygulayacağı böcek ilaçlaması çeşitli zehirlenmelere neden olabilmektedir.

İyisi mi siz zahmet ve cefa çekmeden biran evvel Çiftlikköy böcek ilaçlama servisimizi arayarak hem sağlığınızı hem de paranızı teminat altına alın.

Serbest piyasada korsan, uygun olmayan ilaçlarla vakit kaybetmeyin. İlaçlama hizmetlerimizi kapalı ve açık mekanlarda, garantili ve en düşük fiyatlarla sunuyoruz.

Mücadele ve Yöntemler

 1. Sıvı İlaçlama,
 2. Jel İlaçlama,
 3. Fare ilaçlama (Fare İstasyonları)
 4. Kokulu İlaçlama,
 5. Kokusuz İlaçlama

Haşereler Evlerimize Nasıl Sızar?

Haşereler arsız ve yüzsüz varlıklardır. Ev ve iş yerlerimize sızan haşereler genellikle şu durumlarda evlerimize sızarlar.

 • Çatlak duvarların arasından girebilirler,
 • Ahşap yarıkların arasından sızabilirler,
 • Baca ve şömine olan mimari yapılardan sızabilirler,
 • Kapı ve pencere aralıklarından içeri girebilir,
 • Tesisat borularından kolaylıkla girebilirler,
 • Banyo ve Tuvaletlerden girebilirler.

Çiftlikköy böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bize ulaşmak için ayrıca web sitemiz üzerinden Talep formumuzu eksiksiz olarak doldurarak anında iletişim kurabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız, TSE standartlarına uygundur. Sizlere her daim hizmet veren firmamız çevre dostudur. Haşereler dışında diğer canlılara zarar vermez. Bu yüzden Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Düşük Fiyat seçenekleri ve Garantili ilaçlama için bizi hemen arayın. Size ve yaşam alanlarınıza zarar veren haşere türlerinden sizlerde bir an önce kurtulun.

Bir önceki yazımız olan  Sefaköy böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.