Tarabya Böcek ilaçlama

İstanbul’un nezih semtlerinden birisi olan Tarabya’da ilaçlama servisi hizmetini sürdüren Tarabya Böcek ilaçlama servisimiz, garantili ve ekonomik fiyat fırsatlarıyla 7/24 açık ve kapalı mekanlarda haşerelerin güncel kontrol altına alınması hususunda titizlikle hizmet vermektedir.

İnsanların yaşam alanlarında kırıntı, sıvı tatlı ve tuzlu içecek kalıntıları, insan derisinden düşen parçacıklar ve sayamayacağımız pek çok etken haşereleri evimize davet eder. Haşereler, doğal yaşam alanlarında su ve besin kaynağı bulamadığında ciddi anlamda bir kıtlık dönemi yaşar. Aç kalan haşere ve kemirgenler bu noktadan sonra önlerine çıkan her şeyi yemek isteyeceklerdir.

Haşere ve kemirgenler tehlikeli mahlukatlardır. Gerekli önlem ve tedbirler alınmadığı sürece insan sağlığı üzerinde etkileri devam edecektir. Haşerelerden korunmanın en mantıklı yolu mücadele etmektir. Ancak bu mücadeleden kasıt, profesyonel firma aracılığıyla güvenle kontrol altına alınmasıdır.

Tarabya böcek ilaçlama servisimiz bu konuda gerekli tüm altyapıya sahiptir.  Tarabya servisimiz 7/24 kapalı ve açık mekanlarda sizi haşere ve kemirgen türlerine karşı etkili, kesin çözümler üretir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşere ve türlerinin dünyası diğer canlı türlerine nazaran farklıdır. Haşereler sadece belirli bir zamanda kendi doğal yaşam alanlarında yaşarlar. Çünkü haşere türleri, tembel, asalak yaşamayı, hazıra konmayı severler. Bu fikre sahip olan zararlı haşere türleri her zaman diliminde insanların yaşam sahasına girmeyi hep başarmışlardır.

  1. Açık kapı ve pencere aralıkları,
  2. Açık cam, balkon kapı aralığı,
  3. Çatlak duvarlardan,
  4. Ahşam yarıklardan,
  5. Dışarıdan satın aldığımız bir üründen,
  6. Evcil hayvanlardan,
  7. Tesisat borularından,
  8. WC tuvalet ve Banyo borularından,
  9. Soba bacası ve şömine bacasından,
  10. Ahşap mobilyalardan evlerimize sızmaya açılırlar.

Garantili Yöntemlerimiz

Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları, Kokulu ilaçlama, Kokusuz İlaçlama

Tarabya servisimiz Sağlık Bakanlığından onaylıdır. İlaçlarımız hem güvenli hem de tesirlidir. TSE tescil damgasına sahip olan ilaçlarımız aynı zamanda çevre ve doğa dostudur. Bu kalite anlayışı sayesinde bugün Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Sizlerde haşere sorunlarınız için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak ilaçlama hizmeti için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atakent Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.