UNS-MRL ilaçlama 2009 yılında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip, uzman kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız.

Şirket olarak prensibimiz yılın 365 günü 7 gün 24 saat müşteri isteği doğrultusunda hizmet sunmaktır. UNS ilaçlama olarak bizlerden istenilen haşere ilaçlama talebini en kısa şekilde en doğru biçimde profesyonel ekibimizle çözmektir. Şikayetiniz hangi haşere için olursa olsun tüm haşere konusu hakkında bizlerden bilgi ve yardım alabilirsiniz. UNS şirketi olarak biz tüm müşterilerimize şöyle sesleniyoruz. Kesinlikle böcek ilaçlamak için bize ulaşın bizler hem sizin hem de çevrenizdeki canlıların sağlığını koruyalım. Sakın bu konuda eğitim almamış kişilere bu işi yaptırmayın, çünkü kullanılan yanlış ilaç ve yöntemi sizlere ve çevrenize zarar verebilir. Firmamızı arayın, sizlere ve çevrenize haşeresiz ve mutlu bir hayat sunalım. UNS olarak tüm müşterilerimize en ucuz fiyatlarla ilaçlama çözümü sunmaktayız. İlaçlarımız ziraat mühendisleri kontrolünde her türlü böcek ve haşereye farklı ilaçlar hazırlanıp,uygulaması eğitimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Vizyonumuz
Bulunduğumuz böcek ilaçlama sektöründe tüm çalışanlarımızın katkıları ile sürekli iyileştirme anlayışı içerisinde; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini aşarak verdiğimiz hizmetin etkin ve verimli hale getirerek tercih edilir olmayı sağlamaktır. Çevre sağlığına duyarlı, eğitimli, bilinçli, güvenilir, sorumluluklarının farkında ekibimizle, haşere ve kemirgen mücadelesinde koruyucu ve düzeltici hizmetler vermekte, insan ve çevre sağlığını koruyarak hayat standartlarını yükselmekte ve insanlara daha konforlu bir yaşam sağlamaktadır. Oturumluk siteler, ticari işletmeler, restoranlar, hastaneler, gıda üretim tesisleri ve evlere yönelik hizmet sunulmaktadır. Bu alanlarda, insan sağlığını tehdit eden, gıdalara ve eşyalara maddi zarar veren hijjen standartlarını düşüren zararlılara karşı mücadele edilmektedir. Doğaya zarar vermeden, çocuklar, evcil hayvanlar üzerinde herhangi bir risk oluşmaması için düşük toksisiteli pestisitler kullanılır. Halk sağlığı alanında; T.C. Sağlık Bakanlığı’nca izinli, Dünya Sağlık Örgütü’nde (WHO) kullanımı tavsiye edilen ve ayrıca Dünya Sağlık Örgütü Pestisit Değerlendirme Birimi (WHOPES) tarafından denenerek onaylanmış ve WHO spesifik asyonları bulunan, İSO 9001-2 Kalite ve İSO 14001 Çevre Belgelerine sahip, biodegredable özellikte, kokusuz ve lekesiz, doğaya zarar vermeyen, hedef zararlı dışındaki canlılarda risk oluşturmayan düşük toksisiteli Bayer ürünlerini kullanır.Bayer’in bilgi ve ürün desteğiyle, haşere mücadelesinde yenilikçi çözümleri sunar.

Misyonumuz
Teknolojik değişim ve çağdaş gelişmeleri takip ederek takım çalışması sinerjisi ile güvenli, satın alınabilir ve yüksek kaliteli böcek ilaçlama hizmeti verebilmek.


Daima En Kaliteli İlaçlama, Daima En Hesaplı Çözümler ile..

Back to Top
Bağcılar ve Çevre Semtlere Aynı Gün İçinde İlaçlama Hizmeti Verilir