Mail: ilaclama@beylikduzuilaclama.org-7/24 İLETİŞİM=>0532 600 06 30

Neden Böcek ilaçlama Yaptırılmalıdır ?

Böcek ve Haşereler insanlar üzerinde olumsuz etkiler doğurabilecek canlılardır. İnsanların yaşadıkları her ortamda yaşama özellğine sahip böcek, haşere veya kemirgenler ile mücadele etmek gerekir. Bunun için böcek ilaçlama yapmak hayati önem taşır.

İzmir’in Her Semtine ilaçlama servisi varmı ?

Büyük İzmir ilaçlama şirketi olarak sadece beylikdüzü merkezde değil, beylikdüzü ‘in bütün ilçve ve semtlerine 7/24 ekonomik ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İlaçlama Fiyatları Nelerdir?

İlaçlamanın fiyatı çeşitli unsurlara göre değişkenlik gösterebilir. Bulunan Haşerenin türü, Haşerenin yoğunluğu, Mekanın alan büyüklüğü. Mekanınıza yapılacak ilaçlamanın fiyatını öğrenmek için 444 88 18 numaralı çağrı merkezimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama Öncesi yapmam gerekenler nelerdir?

Sıvı ilaçlama uygulamalarında, zehirlenme riskini ortadan kaldırmak için, açıkta bulunan gıda maddelerinin kaldırılması gerekmektedir. Ayrıca yiyecek için kullanılan Tabak, kaçık, çatal gibi mutfak eşyalarınında ilaç ile temasını kesmek için üzerlerini kapatmak veya kapalı bir hazneye koymak gerekir.

Fare İstasyonu Nedir?

Fare istasyonu, Fareler için ölümcül olan fare ilacını, evdeki evcil hayvanlardan ve çocuklardan uzak tutmak için kullanılan bir düzenektir. Fare istasyonunda sadece farenin girişini sağlamak için giriş ve çıkış bölümü vardır.

İlaçlamadan hemen sonra temizlik yapabilirmiyim?

Böcek ilaçlama uygulamalarından sonra, ilacın etkisini yitirmemesi adına ıslak temizliğin yapılmaması gerekir. Aksi takdirde uygulanan ilaç etkisini yitirir ve böcekler ölmez.

Evim merkeze uzak yinede ilaçlama yaptırabilirmiyim?

İlaçlama şirketimiz’in Bütün ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti vardır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top