Kalorifer Böceğinden Nasıl Kurtulurum

Kalorifer böceği, 10-12 mm boyunda olup, açık kahverenginde, yumurtlama yöntemi ile çoğalan, beslenmesinde hiçbir şey ayırt etmeksizin yiyebilen canlılardır. Nemli, sıcak ve pis yerleri tercih eder, çok hızlı ürerler. Evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyo olan kalorifer böceği, depo, bodrum, kazan dairesi ve çatılarda yuvalanıp, gündüzleri saklanır geceleri faaliyet gösterir. Açıkta olan besinlere ortak olur, üzerlerine dışkı, salgı, kusmuk ve mikrop bulaştırarak, gıda zehirlenmesi, hepatit, mantar hastalıkları ve verem gibi hastalıklara sebep olurlar. Kalorifer böceği çok çabuk ürediği ve çok dirençli olduğu için mücadelede kişisel çabalar yeterli olmaz.

Kalorifer böceğinden kurtulma için mutlaka profesyonel destek alınmalı, ilaçlama şirketimiz gibi Sağlık Bakanlığı onaylı yasal bir ilaçlama şirketi tarafından ilaçlanmalıdır.

İlaçlama şirketimizde kalorifer böceği ilaçları, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla, Ziraat Mühendisleri kontrolünde hazırlanıp, bu konuda eğitim almış uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

Kalorifer böceğinden kurtulmanız için ilaçlama şirketi olarak, öncelikle sıvı ilaçlama yöntemi ile mekanınızı ilaçlayıp bu zararlılardan hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlıyoruz. Sıvı ilaçlama sonrasında jel ilaçlama yöntemi ile yumurtadan çıkacak yavrular için de önlem alarak tekrar bu zararlılarla karşılaşmanızı engelliyoruz. Jel ilaçlamadan yiyen kalorifer böceği yuvasına gidip ölüyor ve bu ölüden beslenen diğer kalorifer böcekleri de ölüyor. Bu sayede uzun süreli etkinlik sayesinde, Kalorifer böceğinden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kalorifer böceği ile mücadelede ilaçlama şirketimizi 7 Gün 24 Saat arayabilir, istediğiniz gün ve saatte ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Danaburnu ilacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.