Kalorifer Böceği ile Mücadele

Kaloriferböceği İlaçlama sıcak ve rutubetli ortamları çok seven böceklerdir. Dış mekanda yaşayanları beslenmek için çöplere yakın hatta çöplerde yuva yaparlar. Bu nedenle de en pis böceklerden birisidir. Uzun süre aç kalabilmesi nedeniyle çok uzun yaşarlar ancak susuzluğa çok da fazla dayanamazlar. Sadece bir hafta susuz yaşayabilirler. İç mekanlara yerleşebilmiş olan kalorifer böcekleri, özellikle sıcak sevdikleri için kazan daireleri ve kalorifer arkaları ya da kalorifer altındaki süpürgeliklerde yuva yapabilirler. Ayrıca lavabo altları ve evde en zor temizlenen alanlar yuvalamak için ideal alanlarıdır. Sadece zeminde değil, duvarlarda da yürüyebilen bu böcek dokunduğu ortamlardaki mikropları her yere taşır. Dış mekan ve iç mekan arasında sürekli hareket ettiği için bulaşıcı hastalık taşıma potansiyeli de oldukça yüksek olan bir böcek türüdür.
Kalorifer Böcekleri Evlere Nereden Gelir?
Evinize duvar çatlaklarından, su borularının sızıntı yapan açıklıklarından ya da eve taşıdığınız paketlerden bile giriş yapıp yuvalayabilirler. Özellikle taşıdığınız paketlerden, kalorifer böceği yumurtaları evinize girebilir.
Kalorifer Böceği İle Nasıl Başa Çıkılır?
Tek seferde 200 civarında yumurta bırakan bu böceklerin ilaçlaması çok önemlidir. Eğer yuva yerleri doğru tespit edilemezse ya da evinizde su sızıntısı tarzı bir tesisat sıkıntısı varsa ve bu yolla giriş yapıyorlarsa, kalorifer böceği ilaçlaması yeterli çözüm olmayacaktır. Tesisattaki çatlakların onarılması çok önemlidir ve kalıcı bir çözüm için tamirattan sonra ilaçlama yapılmalıdır. Kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak için sağlık bakanlığından yetkili olan firmamıza ulaşabilirsiniz.
Firmamızın Sunduğu Hizmetler
Siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları mağduriyetleri çözmek için her türlü desteği veren firmamız, gerek hizmet öncesi gerekse hizmet sonrası bütün sorularınızı profesyonel bir anlayışla cevaplamaktadır.
Son uygulamaları ve ilaçlama yöntemlerini yakından takip eden firmamız, kalorifer böceği ilaçlama hizmetinin yanı sıra fare, pire, hamam böceği, kene, bit, mite, çıyan, sivrisinek ve yılan ilaçlama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Güvenli ve kalıcı çözüm önerilerimize ve uygulama fiyatlarımıza ulaşmak için bize tek bir telefonunuz yeterlidir. Daha temiz ve sağlıklı ortamlara kavuşabilmeniz ve bunun da kalıcı olması için bütün tecrübemizi ve bilgimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sokakta bile görmek istemediğiniz haşerelerin evinizden uzak olması için sizlere sunduğumuz hizmetleri web sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için birinci sırada yer alır. İstanbul’da her semte hizmet vermekteyiz.