İkitelli Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama uygulama ve yöntemlerinde yenilikçi, kaliteli ve  son teknolojiyi kullanarak haşereleri kontrol altına alan firmamızın İstanbul Avrupa yakası Başakşehir şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İkitelli böcek ilaçlama servisimiz, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Böceklerin girdiği alanlarda sağlıklı bir yaşam koşullarından bahsedemeyiz. Böcekler alemi haşere türleri içinde en tehlikeli varlıklardır. İnsanların üzerinde fazla etkisi olan haşereler, daha çok bağışıklık ve solunum sistemi üzerinde aktif rol oynarlar.

Mücadele ve Yöntemler

Böcekler, bakteri plağı oluştururlar ve gittikleri her noktaya mikrop bulaştırırlar.  Ev ve iş yerlerimizde genellikle kuytu köşelerde, pis alanlarda konuşlana böcek türlerinin çoğu banyo ve tuvaletten beslenir. Bu durum böceklerin insan sağlığına karşı büyük bir tehdit oluşturduğunun göstergesidir. Böceklerden kurtulmanın en inandırıcı ve en etkin yolu böcek ilaçlaması yaptırmaktır.

Ancak Böcek ilaçlamasının uzman kişi ve kurumlar tarafından uygulanması gerekmektedir. Böcek ilaçlaması bireysel bir iş değildir. Piyasada korsan ve bandrolsüz olarak satılan ilaçlar hayat kurtarmaz. Aksine hayatınızı tehlikeye atabilir. Siz amatör yöntemlerle sağlığınızı ve paranızı çöpe atmayın.

Sizlere her daim hizmet veren İkitelli böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek istemeniz yeterlidir.

Garantili Yöntemlerimiz

Sıvı İlaçlama; en etkin ve en sık uygulanan yöntemdir.

Jel İlaçlama; genellikle hamamböcekleri için uygulanan bir yöntemdir.

Fare İstasyonları; Fareler için tasarlanmış, farelerin hoşuna giden aromalarla bezenmiş çok keskin bir uygulamadır.

Kokulu İlaçlama; Kapalı ve Açık mekanlarda kullanılan bir uygulamadır.

Kokusuz İlaçlama: Yine kapalı ve açık mekanlarda uygulanan etkili bir yöntemdir.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz an firmamızı arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz saatlerle ilgili randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız TSE standartlarına uygundur. Garantili ilaçlama ve düşük fiyatlar için bizi aramanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Atakent Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.