Esenşehir böcek ilaçlama

Esenşehir böcek ilaçlama semtimiz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ümraniye böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte olup, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kapalı ve açık mekanlarda Ümraniye yerleşim merkezinde hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

İnsanların solunum sistemini çökertmeye yönelik girişimlerde bulunan haşereler mikrop taşıyıcısı aynı zamanda hastalıkların temel nedenleridir. Haşerelerin yaşam alanlarımıza sızlamalarında en büyük etken, şüphesiz besin kaynağı arayışları ve bunun yanında üreme ve barınma istekleridir. Haşereler insanlar yeryüzünde nefes aldıkları sürece onlarda var olacaklardır. Ve besin kaynakları için de yine insanların yaşamış oldukları alanlara yöneleceklerdir. Haşere türleri ile mücadele yöntemlerinin bireysel olarak sonuç vermeyeceğinin herkes tarafından bilinmesi gerekmektedir.

Haşereler zararlı varlıklardır. Haşerelerin güvenle kontrol altına alınmasında rastlantıya veya tesadüfe yer yoktur. Bu yüzden evinizin içinde veya iş yerinizde haşerelerin varlığından şüphe ettiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk şey Esenşehir böcek ilaçlama servisimizi arayarak destek ve yardım talebinde bulunmanızdır. Yıllardır profesyonel ilaçlama hizmetleri sunan firmamızın İstanbul ve tüm ilçe ve de semtlerinde ilaçlama servisleri ve şubeleri bulunmaktadır. Alacağınız yardım talep sayesinde haşerelerden kurtulmanız mümkündür.

Evlerde En Sık Görülen Böcekler Hangileridir?

Evlerimizde özellikle mevsimlerin değişmesiyle en sık görülen böcek türleri; hamamböceği, karınca, kakalak, kalorifer böceği, pire, kene, bit, çıyan, gümüş böceği, mite, akar, danaburnu, Alman hamama böceği, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, eşek arısı, güve, çekirge, kulağakaçan, uyuz böceği, karafatma, tatarcık, sinek, tespih böceği, gümüş böceği, sülük böceği,  karasinek, sivrisinek ve örümcek evlerde en sık rastladığımız böcek türleridir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Böceklerden ve tüm haşerelerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama firmaları bu konuda sizlere gereken her türlü desteği sağlayacaklardır. Haşere ilaçlama ile kurtulabileceğiniz riskler ve hastalıklardan arınma durumunuz çok yüksektir. Sizlerde Esenşehir böcek ilaçlama servisimizi arayarak, Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımızla güvenle ilaçlama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan  Sefaköy böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.