Esenler İlaçlama

Esenler ilçesi, güneyden Güngören, kuzeyden Bayrampaşa, batıdan Bağcılar, güneydoğudan Zeytinburnu ile çevrili, Avrupa yakasında yer alan ilçedir. Son yıllarda çok sayıda alışveriş merkezinin açıldığı Esenler ilçesinde, İstanbul şehirlerarası otobüs terminaline(otogar) yakınlığından dolayı, en çok göç alan ilçelerden biridir. Anadolu’dan göç eden insanların ilk tercihi olan Esenler ilçesi, kalabalık nüfusa sahiptir. Bu kalabalık nüfusa doğru orantılı olarak, böcek, haşere ve kemirgenlerde de artış olmaktadır. Bahar ilaçlama şirketimiz, Esenler böcek ilaçlama şubesi ile Esenler ilçesinde yıllardır, ilaçlama hizmeti vermektedir.

Esenler ilaçlama firması olarak, Davutpaşa, Çiftehavuzlar, Birlik, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Habibler, Kazım Karabekir, Karabayır, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nene Hatun, Turgut Reis, Yavuz Selim gibi Esenler ilçesinin tüm sent ve mahallelerinde, açık ve kapalı alanlarda, böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Esenler böcek ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, yasal çalışan, müşterilerine garantili hizmet veren servistir. Esenler haşere ilaçlama servisi olarak, ilaçlama da kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar olup, insan sağlığına zarar vermemektedir.Esenler  ilaçlama şubemizde böcek türlerine göre uygulanan ilaçlar ziraat mühendislerimiz gözetiminde hazırlanarak, deneyimli, profesyonel, personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Esenler ilaçlama firmamız, Esenler ilçesinde, en ekonomik fiyatlarla, kaliteli, etkili ve garantili, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Tüm açık ve kapalı alanlarda, böcek, haşere ve kemirgen sorunlarınızda Esenler böcek ilaçlama servisimizi arayıp, istediğiniz gün ve saatte ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.