Bakırköy ilaçlama

Bahar ilaçlama olarak Bakırköy ilçesinde bulunan şubemiz ile 17 senedir, böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı çalışan Bakırköy ilaçlama firmamızda, Müşterilerimizin istediği gün ve saatte böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy ilçesinde böcek ilaçlama verdiğimiz semt ve mahalleler; Ataköy, Basınköy, Kartaltepe, Cevizlik, Osmaniye, Şenlikköy, Sakızağacı, Yenimahalle, Yeşilyurt, Yeşilköy, İncirli, Zuhuratbaba, Zeytinlik gibi tüm semt ve mahalleleridir.

Yıllardır Bakırköy İlçesinde ekonomik, güvenli, kaliteli ve %100 garantili haşere ilaçlama hizmeti veren Ada ilaçlama firmamızda kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar olup insan Sağlığına zarar vermemektedir.

Bakırköy Böcek ilaçlama olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, fare, yılan, kene, sivrisinek, karasinek, akrep, örümcek, tatarcık, güve, bit, pire gibi insanlara zarar veren tüm haşere ve kemirgen ilaçlama uygulamasını, açık ve kapalı tüm alanlarda 7/24 sağlamaktayız.

Bakırköy haşere ilaçlama şubemiz ilaçlama sonrasında gerekli tüm yasal evrakları müşterilerine sunmaktadır.