Mail: ilaclama@beylikduzuilaclama.org-7/24 İLETİŞİM=>0532 600 06 30

Apartman İlaçlama Fiyatları.

Ev sahiplerinin özellikle de yazlık sahiplerinin korkulu rüyası böcekler ve haşerelerdir. Çünkü böcekler ister yaşanılan eve ister uzun süre yaşanmayan eve kimse fark etmeden girebilirler. Doğal olarak evinin böceklenmesini hiç kimse istemez çünkü haliyle bu hiç de hoş bir durum değildir. Özellikle apartmanda yaşayan kişiler için bu olay daha da zordur. Çünkü apartmanın bir dairesi böceklendi mi diğer daireleri de anında böceklenmeye müsaittir. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise ilaçlama yaptırmaktır.

Peki apartman ilaçlama fiyatları nasıl?

Her mevsimde böceklerin ya da haşerelerin evlere sığınması kaçınılmazdır. Örneğin böcekler kışın dışarısı soğuk evler sıcak olduğu için, yazın dışarısı sıcak evler serin olduğu için, ya da yemek bulamadıkları için bile evlere girebilirler. Böcekler genelde nemli ve ılık bölgeleri tercih ederler. Bu yüzden değişen mevsim koşullarında evler böceklerin bu isteklerine her daim uygundur. Onlar da fırsattan istifade girebildikleri eve girer.
Evimizde bir böcek, haşere ya da kemirgen gördüğümüzde gözlerimize inanamayız. Oysa ki pencereyi kaç gündür açmıyordum, kapımız hep kapalı nasıl olur da girebilirler diye düşünürüz. Ancak o iş sandığınız kadar kolay değil. Böcekler genellikle apartman boşluklarında, hava ve su borularında, depolarda ve kaloriferlerde, kanalizasyon borularında, merdiven ve asansör boşluklarına yerleşir, yuva yapar ve evlere girebilmek için buraları tercih ederler. Kısacası siz kapıyı, bacayı kapalı ya da kilitli bile tutsanız elinizde olmadan eviniz bu yollar sayesinde böceklenebilir. Kemirgenler örneğin fare, lağım faresi, tarla faresi gibi haşereler daha çok villalar ya da bahçeli evler için sorun teşkil eder. Onun dışında diğer böcek ve haşereler bu yollarla her eve girebilirler. Özellikle apartmanda oturanlar için böcek sorunu çok daha büyüktür. Çünkü apartmanın içinde bir yer böceklendi mi ya da bir ev böceklendi mi diğer yerler de hemen böceklenebilir. Pire, kene, güve gibi küçük haşereler hızlı hareket edebildiği için siz fark etmeden evinize girebilir.

NASIL ÇOĞALIR BUNLAR?
Siz henüz daha evinizin böceklendiğini bile fark etmemişken haşeratlar ısı ve nemin bulunduğu yere yerleşir ve üreyebilirler.

APARTMAN İLAÇLAMA FİYATLARI
Evini ilaçlatmak isteyen ev sahiplerinin aklındaki soru işaretleri genellikle ilaçlar ve fiyatları olur. Firmamızın web sitesinde görebileceğiniz gibi: www.beylikduzuilaclama.org , sağlık bakanlığından yetkilidir ve apartman ilaçlama fiyatları gibi birçok konuda web sitesinde yer verilmiştir.

MEKAN VE HAŞERE DURUMUNA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞKENDİR

100 m2 Konut İlaçlama                                                          50 TL-70TL

100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama                    60TL – 80TL

100 – 150 m2 Ev İlaçlama                                                       60TL – 80TL

150 – 200 m2 Daire İlaçlama                                                 80TL-100TL

150 – 200 m2 Fare İlaçlama                                                   80TL


Back to Top