Yılan Türleri Nelerdir

BOGA YILANI
Boğa yılanları en çok Güney Amerika kıtasında yaşar. Boğa yılanlarının ortalama boyları 10 metredir. Boğa yılanları çok etkili zehre sahiptir ve çogu zaman avını sıkarak öldürür.

BOYNUZLU ENGEREK YILANI
Boynuzlu engerek yılanları en zehirli yılan türlerinden biridir. Baş kısmında ufak boynuzları vardır. Bu nedenle boynuzlu engerek yılanlarıda denilir. Engerek yılanı küçük böcek, haşere ve kemirgenler ile beslenir. Boynuzlu engerek yılanı kendisini tehlikede hissettiğinde tüm yılan türleri gibi insanlara saldırabilir.

KÖR YILAN
Kör yılanlar, gözlerinin görmemesinden dolayı bu ismi almıştır. Kör yılanlar görünüşte solucana benzerler ve renkleri şeffaftır.

Dünya üzerinde yaşayan yılanların %98’i zehirlidir. Bu nedenle yılan ısırması kesinlikle ciddiye alınmalıdır. Yılanın ısırdığı yer ile kalp arası sıkı bir şekilde bağlanmalı ve ısırılan kişi çok fazla hareket ettirilmeden kısa sürede hastaneye götürülmelidir.

Yılanlar ile bireysel mücadele kesinlikle yapılmamalıdır. Yılan ile karşılaşılan alanda etkin bir ilaçlama yapılmalıdır. Yılan ilaçlamasında uzman kadroya sahip tecrübeli Flash ilaçlama şirketimiz yılan ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlama konularında hizmet sunmaktadır.Gezer ilaçlama şirketi olarak yılan ve her tür haşere sorununuza en ekonomik şekilde son veriyoruz.