Mutfak Böcekleri

Evde bulunmaları, yaz kış hiç fark etmeden gelip mutfaklarımıza yerleşen mutfak böcekleri ile mücadele etmek gerekir. Özellikle mutfaklarda açık gıda maddesi, yediğimiz besinlerin kırıntılarını ve çöpleri ortada bırakmamaya özen göstermeliyiz. Mutfaklara kapı, pencere, duvar çatlakları, kanalizasyon gibi çeşitli yerlerden giren mutfak böcekleri çok kısa sürede ürerler.  Çok hızlı üreyen mutfak böcekleri kısa sürede çoğalıp mutfakları istila ederek etrafa mikrop saçarlar. İnsanların besinlerine ortak olan mutfak böcekleri, besinlerin üzerine salya ve dışkılarını bırakarak hastalıklara yol açarlar.

İnsanlar üzerinde tiksindirici etki yaratan mutfak böcekleri; Hamam böceği, Kalorifer böceği, Karınca, Sinek türleri, Örümcek, Fare gibi sıralanabilir. Mutfak böcekleri taşıdıkları mikroplarla, sıtma, veba, astım, alerjik reaksiyonlar, dizanteri, grip, verem, hepatit, pnomoni, gıda zehirlenmesi, ishal gibi hastalıklara sebep olurlar. Mutfak böcekleri mücadele edilmesi gereken zararlılardır.

Mücadele kişisel yöntemler tehlikeli sonuçlar doğuracağı için, Yasal çalışan ilaçlama şirkerleri tarafından yapılmalıdır. İlaçlama şirketimiz Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, yasal çalışan firmadır ve mutfak böcekleri ilaçlama da kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır. İlaçlama şirketimizde insan sağlığına zarar vermeden, garantili ve güvenli olarak mutfaklarınıza böcek ilaçlama hizmeti verilmektedir.  Mutfak böcekleri ilaçlamasında ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz.