Maltepe İlaçlama

Maltepe ilçesi, Kocaeli yarımadasının güney batısında, Marmara denizi kıyısında yer alıp, Kartal, Ataşehir, Sancaktepe ve Kadıköy ilçeleri ile komşudur. İstanbul’un en büyük 10. ilçesi olan Maltepe ilçesi, Adalar manzaralı sahile sahiptir. Maltepe ilçesinde Akdeniz iklimi özellikleri görülmekte olup, yazları sıcak ve kurak, kışları yağışlı ve serindir.

Maltepe ilçesinde, iklimden ve nüfus yoğunluğundan kaynaklanan, kemirgen, böcek ve haşereler yoğun olarak görülmektedir. İnsanların yaşam alanlarını istila eden böcek, haşere ve kemirgenler ile mücadele de Bahar ilaçlama şirketimizin Maltepe böcek ilaçlama şubesi ile yıllardır ekonomik olarak, ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Maltepe haşere ilaçlama şubesi olarak, Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Ferhatpaşa, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Süreyyapaşa, Yalı, Zümrütevler gibi Maltepe ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde, tüm açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Maltepe ilaçlama firmamız, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip, yasal çalışan firmadır. Böcek ilaçlama, Haşere ilaçlama ve Fare ilaçlama da kullandığımız, etkili ilaçlar ziraat mühendislerimiz kontrolünde, böcek türlerine göre titizlikle hazırlanmış, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Maltepe böcek ilaçlama servisimizde deneyimli ve uzman personeller ile 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Maltepe haşere ilaçlama servisimizi 7/24 arayıp, %100 garantili böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.