Lağım Faresi İlaçlama

Lağım faresi ilaçlama insan sağlığına ciddi zarar veren lağım farelerinin yok edilmesinde uygulanan yöntemdir. Fare türleri içinde en zehirlilerden biri olarak karşımıza çıkan lağım fareleri ile bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Ebat olarak diğer gördüğümüz farelerden oldukça büyük olan lağım fareleri insan sağlığına da ciddi zararlar verir. Adından da anlaşıldığı üzere dolaştığı yerlerden taşıdığı mikropları yaşam alanımıza getiren lağım farelerinin fark edildiği an profesyonel lağım faresi ilaçlama işleminin uygulanması şarttır. Keskin diş yapıları ile insanları ısırabilen lağım farelerinin insanlara saldırdığı da bilinen bir gerçek. Beylikdüzü İlaçlama geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile lağım faresi ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde ilk akla gelen isimdir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise irtibat numaralarımızdan arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Lağım Faresi Nasıl Yok Edilir?

Lağım faresi nasıl yok edilir sorusunun cevabı kesinlikle profesyonel ilaçlama yaptırmaktır. Lağım faresi ile mücadele için uygulan geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi ciddi bir tehlike oluşturmaktadır. Lağım farelerinin yok edilmesinde uygulanan işlemleri sıralayacak olursak;

  • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlama yapılacak alandan çocukların ve kullandıkları eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
  • İlaçlama işleminde maske, tulum ve eldiven gibi malzemelerin kullanılması hayati önem taşımaktadır.
  • İlaçlama işlemi yapılırken kullandığımı eşyalar kaldırılmalı bu durum mümkün değilse iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • İlaçlama bittikten sonra ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılmalı, iyi bir şekilde sterilize edilmelidir.

Lağım faresi nasıl yok edilir ve aklınıza takılan bütün sorular için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, 7/24 ulaşabilirsiniz.

Lağım Faresi İlaçlama Fiyatları

Lağım faresi ilaçlama fiyatları oluşturulurken birkaç ayrıntı mevlanın belirlenmesinde etkili olur. Firmamız geliştirdiği yeni uygulama ve yöntemler ile haşerelerden kısa sürede kurtulabilir, yaşamınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Lağım faresi ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Lağım fareleri haşereler içinde en tehlikeli türdür. Lağım faresinin bulunduğu yerde ilaçlama yapıldıktan sonra önlem amacı ile düzenli olarak ilaçlama işlemini tekrar etmek lağım faresinden korunmanızda etkili olacaktır.