Karafatma Nasıl Yok Edilir?

Karafatma nasıl yok edilir sorusu hemen herkesin merak konusudur. Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşereler arasında yer alan karafatmalar siyah parlak yapıları ile diğer haşereler gibi çok hızlı bir şekilde yayılırlar. Daha çok geceleri ortaya çıkan karafatmalara gündüz nadir rastlanır. Karafatmaların görüldüğü yerlerde çoğalmalarına izin vermeden profesyonel ilaçlama yapmak izlenecek en doğru yoldur. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve dışarıda kısacası hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkma ihtimali yüksek olan karafatmaların yok edilmesinde geliştirdiğimiz uygulamalar ile sizi bu sorundan kısa sürede kurtarabiliriz. Beylikdüzü İlaçlama firmamız İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet alanını genişleten sektörün öncü isimleri arasında yer alır. Sizin de başını haşereler ile dertte ise firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaşabilir, böcek ilaçlama işlemini uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Karafatma İlaçlama Fiyatları

Karafatma ilaçlama fiyatları firmamızın düzenlediği yeni kampanyalarla oldukça ekonomiktir. Haşerelerden kurtulmanızda her daim yanınızda olan firmamız teknolojiye uygun geliştirdiği yöntemler ile karafatmaların kökünü kuruturken uyguladığı ekonomik kampanyalar ile bütçenize dost oluyor. Karafatma ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı ayrıntılar fiyat belirlenmesinde etkili olur. Firmamızda ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasından kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak haşerenin yoğunluğu ve türü belirleyici olur.

Karafatma ilaçlama fiyatları ve haşerelerle ilgili merak ettiğiniz soruların cevabı için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, 7/24 arayabilirsiniz.

Karafatma İle Mücadele

Karafatma ile mücadele ederken yola hijyen koşullarını sağlayarak başlayabilirsiniz. Haşerelerin yayılmalarının başlıca sebeplerinden biri hijyen ortamının yetersiz olmasından kaynaklanır. Dışarıda karşılaştığımız haşereler bizi rahatsız etmese de evlerimizde yani kendimizi en rahat hissettiğimiz özel yaşam alanımızda yer alan haşereler büyük rahatsızlık verir. Karafatma ile mücadele ederken;

  • İşe hijyen koşullarını eksiksiz bir şekilde getirerek başlayabilirsiniz. Haşerelerin kirli yerlerde ürediğini sakın unutmayın.
  • Banyo, tuvalet ve lavabo gibi yerlerin hijyenine dikkat ederek gerekli temizlik ürünlerini kullanmanız haşerelerin çoğalmasını engelleyecektir.
  • Rutubetli alanların yok edilmesi, çöplerin düzenli olarak atılması, giderlerin kontrol edilmesi alacağınız bir başka önlemdir.

Ama bazen ne kadar dikkat ederseniz edin haşereleri önlemek mümkün değildir. Özellikle kırsal yerlerde yaşıyor ya da rutubetli ve haşerelerin yoğun yaşadığı yerlere yakın iseniz bu sorundan ancak profesyonel ilaçlama ile kurtulabilirsiniz. Kalabalık yerlerde haşere sorunu ile baş ederken düzenli periyotlarda ilaçlama yapmak sağlığınız ve ekonominiz için çok faydalı olacaktır.