Kalorifer Böceğinden Kurtulmak

Kalorifer böceğinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri sorunu kökünden kazıdığı gibi oldukça ekonomiktir.  Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız bu haşere türü ile geleneksel yollarla baş etmek neredeyse imkansızdır. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan kalorifer böceği, hamam böceği familyasındandır. Bütün alanlarda karşımıza çıkabilen bu tür ile profesyonel firmalardan destek alarak hızlı ve ekonomik bir şekilde kurtulabiliriz. Beylikdüzü İlaçlama firmamızda böcek ilaçlama yöntemlerini sıralayacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İlaçlama profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Bunun için çalışacağınız firmayı iyi seçmek sağlığınız ve ekonominiz için faydalı olacaktır. Beylikdüzü İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleterek alanın öncü isimleri arasında yer almıştır.

Akrep İle Mücadele

Akrep ile mücadele çok tehlikeli ve riskli bir süreci temsil eder. Akrepler haşere türleri içinde en tehlikeli türdür. Toplumda bilinmeyen en önemli özellikleri çift halinde dolaşmalarıdır. Bu durumda bir yerde akrep ile karşılaştığınızda aslında yanında yer alan bir çifti daha var demektir. Akrep ile mücadele için profesyonel bir ilaçlama şirketi ile irtibata geçmek, sağlığınızı tehdit eden bu haşereyi yok etmeniz şarttır. Akrep sokması vakaları herkesi ürperten tehlikeli bir durumdur. Çoğu kişi böyle bir durumda karşılaştığında ne yapacağını bilmiyor. Sokma sonucu akrep zehri ile ne gibi sonuçların oluşacağını ve hangi tedbirlerin alınması gerektiğini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Akrep sokması durumunda ilk 15 dakika çok önemlidir.
  • Böyle bir olayın yaşanması durumunda soğukkanlılığı korumalı, ilk 15 dakika sabit bir şekilde hareket etmeden durmalısınız.
  • Akrebin soktuğu yere buz tedavisi uygulamalı, hareketsiz bir şekilde durarak akrep zehrinin yayılmasını engellemelisiniz.
  • Soğuk su etkisi ile korumaya alınan kişinin, vakit kaybetmeden kendisine yakın Sağlık Kuruluşuna gitmeli ve tedavi altına alınmalıdır.

Akrep ile mücadele ve aklınıza takılan bütün soruların yanıtını firmamızın irtibat numaralarından arayarak öğrenebilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları hesaplandığında işlem yapılan alanın büyüklüğü ve kullanılan ilaç miktarı belirleyici unsurlar arasında yer alır. Bununla beraber yok edilecek haşerenin türü ve yoğunlu da fiyatın oluşmasında önemli ayrıntılardan biridir. Bu 3 unsurun incelenmesi sonucu fiyatın belirlendiği ilaçlama işlemi ile haşereler yaşamınızdan kısa sürede çıkarken, günlük yaşamınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Pire ilaçlama hizmeti de veren firmamıza 7724 ulaşabilir, güler yüzlü ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.