Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ilaçlanıcak yerin metre karesine göre değişim göstermektedir.Bu böcekler ile mücadele kullanılan jel ilaçma yöntemi ile yapmaktayız.Sanıldığının aksine hamam böceği ilaçlamanın maliyeti asla yüksel olduğunu söyleyemez .En kısa süre içersinde güncel hamam böceği ilaçlama fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimle paylaşcaz bu süre içinde daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!!

Hamamböceği (Kalorifer böceği) 1,5 cm ile 2 veya 3 cm kanatlı kırmızımsı ,kahverengi veya siyah renkte olabilirler. Vücutları yassıdır ,ayak ve antenleri uzundur,kanatları vücut hizasını geçer. Hamamböcekleri yumurtlama yöntemi ile çoğalır 35-40 yumurta bırakarak her mevsim ürerler yumurtalarını sırtlarıda taşıyıp bulunduğu ortamın heryerine bırakabilirler birdefada 200 yumurta üretebilir bir yumurtada 35-40 yavru meydana gelmektedir yumurtaları 18 günde yavru olarak çıkar  dişi hamam böcekleri öldükleri anda dahi 15-20 yumurta burakabilirler canlıların yediği yemekten tutun kağıda kadar her şeyi yerler. Nemli sıcak , pis yerleri severler. Kanalizasyon ,kazan dairesi bodrum,depo, tuvalet ,banyo , mutfak gibi birçok canlıların ortak kullandığı alanları istila ederler. Hamamböceğinin tiksindirici bir görünüşe sahiptir ve hertürlü pisliği , mikrobu taşır ve bulunduğu alana yayar ve bulaştırır. Gıda,su ve sıcağa ihtiyaç duyduğundan insanların bulunduğu ortama ihtiyaç duyarlar. Hamam böceğinin evlerde yerleşeceği ilk yer mutfak , tuvalet ve banyodur zamanının bir çogunu yuvalarında, delik ve duvar çatlaklarında geçirirler. Hamamböcekleri karanlığı sevdiği için geceleri daha çok aktiftirler , vicut yapıları gayet dayanıklıdır. Bir binada 10 katı birden dolaşacak dirence sahiptir, ihmal edilmemesi gereken haşere türüdür bulunduğu ortam ilaçlanmaz ise kronikleşir, kısmi ilaçlama faydalı olmaz, gıda zehirlenmesi, dizanteri , verem ,hepatit , mantar hastalıkları, astım , tifo ,alerjik reaksiyon  gibi hastalık  mikroplarını  taşır  ve bulaştırır.

HAMAM BÖCEĞİNDE KURTULMA YOLLARI

Hamamböceğinden kurtulma yolları kısmi ve ferdi ilaçlama yapılmaması gerekmektedir hamamböceğinden kurtumak zordur market ürünleri ile yapılan kısmi mücadele başarılı bir etki göstermez ayrıca üreme sayısı artabilir. Hamamböceğinden kurtulmanın tek yolu profosyonel ilaçlama yapılması gerekmektedir KAYA İLAÇLAMA ŞİRKETİ hamam böceğinden kurtulmak için ZİRAAT MÜDENDİSLERİ  TARAFINDAN HAZIRLANAN kalıcı insektisiti her türlü çatlak yarıklarına, kapı ve pencere pervanlarına, dolap diplerine, gözle görülmeyen kör noktalara üreme ve barınma yerlerini dikkatle bulup yok etmek için yoğun ilaçlama yapmaktadır böylece hamam böceğinden kurtulmuş olursunuz SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLI FİRMA OLUP İŞİMİZİ DİKKATLE  YAPIYORUZ.