Fare İstasyonu

Fare istasyonu farelerin kontrol altına alınması konusunda kurulumu yapılan cihazlardır.  Fare, memeli canlılar sınıfında incelenen kemirgen bir canlıdır. Çok elastik vücut yapısına sahip olan fareler, bu özellikleri ile küçük deliklerden bile rahatlıkla geçebilirler. En doğru örnek şu şekilde olacaktır. Farenin başının geçtiği her yerden vücudu da geçebilmektedir.

Farelerin Özellikleri

Farelerin birbirinden çeşitli özellikleri vardır. Asında bu özellikler türlerine göre değişse de genel özelliklerine bakacak olursak:

 • Farelerin 4 tane ayakları ve uzun kuyrukları olan vardır.
 • Çok hızlı koşabilme yeteneğine sahiptirler.
 • Boyları ve vücut yapıları türlerine göre değişen farelerin çatı faresi, lağım faresi, tarla faresi, fındık faresi, sıçan, keme gibi türleri vardır.
 • Çok güçlü diş ve çene yapılarına sahip olan fareler, çok sert maddeler olan tahta, taş, mermer gibi maddeleri bile kemirebilirler.
 • Çoğalmalarını doğurarak sağlayan fareler, memeli canlılar arasında en çok üreyen canlılardandır.
 • Fare yılda 5-6 kere ürer ve her üremelerinde 10-15 arasında yavru yapar.

Fareler Ne Yer?

Fareler ne yer? Sorusu insanların sıkça sorduğu bir sorudur. Çünkü insanlar evlerine gelen farelerin kendilerine bir şey yapıp yapmadıklarını çok merak ederler. Farelerin beslenmesi yaşadıkları ortama göre geçekleştirir. Bu nedenle fare beslenmesi fare türlerine ve yaşam alanlarına göre değişir. Fareler yaşadıkları ortamlarda yiyecek maddeleri bulamamaları durumunda özellikler gece uyku halinde olan insanları ısırabilirler. Gecenin bir vakti uyandığınızda bir de bakmışsınız ayak parmağınızı kemiriyor.

Fare Isırması

Fare ısırması insanlar tarafından hissedilmez. Bu durum farelerin ağızlarında salgıladıkları özel sıvıdan kaynaklanır. Fare ısırması sonucu insanlara birçok hastalık bulaşır. Özellikle eski tarihlerde farelerden bulaşan veba hastalığı yüzünden binlerce insan ölmüştür. Farelerden kurtulmak için fare yok etmekte profesyonel olan ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır. İlaçlama şirketimiz fare ilaçlama ve her türlü haşere ilaçlamalarında profesyonel ve ekonomik ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Neden Profesyonel Bir Fare İlaçlama Şirketi Seçilmelidir?

Neden profesyonel bir fare ilaçlama şirketi seçilmelidir? Çünkü profesyonel ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahiptir, yasal çalışır. Bu konuda profesyonel ilaçlama şirketimizi seçebilirsiniz. Şirketimizin fare ilaçlama da kullandığı ilaçlar WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına zarar vermemektedir.

 

Fare İlaçlama Firması Nasıl Olmalıdır?

Piyasada İlaçlama yapan sayısız şirket vardır. Ancak bunlardan çok azı ilaçlama şirketlerinin sahip olması gereken özelliklere sahiptir. Peki hiç merak ettiniz mi? İlaçlama firması nasıl olmalıdır? İşte cevabı:

 • Profesyonel ilaçlama şirketinde Fare ilaçlamasında kullanılan ilaçlar ziraat mühendisleri kontrolünde itina ile hazırlanıp, doz ayarlamaları yapılır.
 • Fare ilaçlaması yapacak personel bu konuda eğitim almış sertifikalı işinde uzman, deneyimli ekiplerden oluşur.
 • Profesyonel ilaçlama şirketi ilaçlama alanındaki yenilikleri yakından takip eder, en son teknolojik cihazlar ve ilaçlar ile fare ilaçlaması hizmeti verir.
 • Profesyonel çalışan ilaçlama şirketi fare ilaçlama hizmetini %100 garantili ve kesin sonuçlar ile sağlar.
 • İlaçlama sonrasında gerekli tüm yasal evraklarını müşteriye teslim eder.
 • Profesyonel ilaçlama şirketi fare ilaçlama sonrasında önlem amacı ile yem ilaçlama istasyonlarını bırakıp, düzenli aralıklarla bu istasyonlardaki mum blokları kontrol eder.
 • Profesyonel çalışan ilaçlama şirketi fare ilaçlama öncesinde olduğu gibi ilaçlama sonrasında da müşterilerine hizmet verir.
 • Fare ilaçlaması yapan profesyonel ilaçlama şirketi en etkili ilaçlarla sadece fareye yönelik uygulama yapar, diğer canlılara değil.
 • Profesyonel çalışan ilaçlama şirketi fare ilaçlaması ve diğer ilaçlamalar da insan sağlığını, hijyeni ve dezenfekteyi görev edinip, ekonomik fiyatlar ile hizmet sunar.

Fare İle Mücadele de Kesin Çözüm!

Fare ile mücadele de kesin çözüm için ilaçlama şirketimize ulaşabilirsiniz. Kaya İlaçlama olarak 20 yıldan buyana fareler ile mücadele tüm yenilikleri yakından takip edip en son teknolojik yöntemler ile fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 • Bütün ilaçlama uygulamacımız firmamızdaki Ziraat Mühendislerimiz kontrolünde itina ile hazırlanmaktadır
 • Fare ile mücadele için kullandığımız Fare ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı olup, Kesinlikle Evinizde veya İşyerinizde Leke ve koku veya bırakmayan İlaçlardır
 • Kaya ilaçlama, ilaçlama öncesi ve sonrasında tam destek vererek Müşterilerinin yanındadır

Fare İlaçlama %100 Kesin Çözüm Sağlayan Kaya İlaçlama, %100 Garantili ve Ekonomik Fiyatlarla Hizmet vermektedir. Garantili kesin sonuçlar ile fare ilaçlaması sonrasında gerekli tüm yasal evraklar müşterilerimize teslim edilmektedir. İnsanların yaşam alanlarına girip, hastalık bulaştıran, eşyalarını kemirip zarar veren, besinlerine ortak olan farelerden kurtulmak için Kaya ilaçlama şirketimizi arayıp, garantili, kesin çözümle fare ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz.