Fare İstasyonu Kurmak ve Mücadele

Fare İstasyonuGünlük yaşam içerisinde kasabalarda, köylerde ya da büyük şehirlerde yaşamanız fark etmeksiniz fareler hayatımızın içerisinde olan varlıklardır. Nerde pislik var ise orada yaşarlar ve ürerler, karanlık yerlerde gezer hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşma şansına sahip olursunuz. Bir apartman dairesinde otursanız bile bu yaratıklar ile karşılaşabilirsiniz. Farelerden kurtulmanın en etkili yolu fare istasyonu sisteminin kurulmasıdır. Firmamız T.C. Sağlık bakanlığından onaylı bir şekilde bu istasyonları sizin için kurma yetkisine sahiptir. Tecrübeli ve sürekli eğitim alan personelimiz ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilimize hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken telefon numaralarımız yoluyla bizimle iletişime geçmek ve yerinizi bildirmektir. İstanbul’un tüm semtlerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız kurulduğu tarih 2005 yılından itibaren sizlere güvenilir ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermektedir.

Fare İstasyonu Nedir?

Fare istasyonu fareleri kolay bir şekilde yakalamak ve etkisiz hale getirmek için tasarlanmış bir cihazdır.  İstasyon olarak adlandırılmasının nedeni bir kapalı kutu şekilde satılıyor olmasıdır. İçerisinde ilaçlı olarak satılmaktadır. Uğraş gerektirmeden farenin olduğunu düşündüğünüz yere koymanız yeterlidir. Fare istasyonun içerisine girdikten sonra kendisini kapanı kısılmış bir şekilde hissetmez. İçerisinde bir labirent vardır ama iki tarafı açık şekilde hazırlanmıştır. Fare, istasyona girdikten sonra çok az bir zehiri yemesi bile onun etkisiz hale getirilmesi için yeterli olacaktır. Fare istasyonun içerisinde ölmez, zehiri yedikten sonra gittiği yerde ölür. Hızlı değil ama kesin bir etkisi olan bir zehirdir. Fare zehiri yedikten sonra iç kanama geçirerek ölür ama zehirin içinde bulunan kimyasallar farenin kokmasını önlerler ve fare öldükten sonra pis bir koku engellenmiş olur. Bu kadar kolay ama firmamızı neden tercih edeceğinize gelirsek, sağlık bakanlığından onaylı olan firmamız hizmetlerinde yüzde 100 garanti vermektedir. Bu neden ile fare istasyonu olsun ya da başka bir haşere ilaçlama işi olsun acaba kesin çözüm olacak mı diye düşünmenize gerek kalmaz.
Fare istasyonu, ev, işyeri, depo, yurt, imalathane, fabrika, çiftlik, ambar, gemiler, antrepo, market, hara, yemekhaneler, yatakhaneler, besihaneler gibi çok farklı yerlerde kullanılabilir. Tam verim almanız için her 50 metrekare alana 1 tane fare istasyonu kurmanız gerekiyor. Bu sistemin istediğiniz yere kurulması için firmamızı arayarak, yılların verdiği tecrübeye sahip ve kaliteli hizmet sunun elemanlarımız ile iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde yapılacaktır. Önemli Not: Bu istasyonun anahtarını çocuklarınızın erişemeyeceği yerlerde saklamanızı tavsiye ederiz.