Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı faktörler belirleyici olur. Fareler özellikleri ile yok edilmesi zor olan haşere türleridir. Hızlı bir şekilde kaçmaları ve bütün deliklere girmeleri ile yok edilmesi oldukça güç olan haşere türünden kurtulmada en etkili yol profesyonel fare ilaçlama uygulaması yapmaktır. Farelerin en önemli özelliklerinden biri de kafalarının girdiği her yerden kafalarının çok rahat bir şekilde geçebilmeleridir. İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Haşerenin yoğunluğu ve türü
 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Fare ilaçlama fiyatları ve akılınıza takılan bütün soruların cevabı için firmamızı arayabilir, günün her saati ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Haşerelerin içerisinde yok edilmesi en zor haşerelerden biri farelerdir. Farelerin yakalanması oldukça zor olduğu için işlem sırasında mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmak gerekir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren farelerin sivri diş yapıları oldukça tehlikelidir. İnsanları ısırabilen ve eşyaları kemiren bu tür fark edildiği an zaman kaybetmeden kısa sürede yok edilmeli, profesyonel haşere ilaçlama işlemi uygulanmalıdır. Fare ilaçlama nasıl yapılır sorusunu cevaplandıracak olursak;

 • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
 • İlaçlama yapılacak alandan çocukların ve kullandıkları eşyaların uzak tutulması gerekir.
 • İlaçlama yapılacak yerden gündelik eşyaların kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması hayati önem taşır.
 • İlaçlama işlemi bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılmalı, ortam iyi bir şekilde sterilize edilmelidir.

Beylikdüzü İlaçlama İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösterirken, önce insan sağlığı şiarıyla hareket etmektedir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenilirliği nasıl anlaşılır? Fare ile mücadele ederken en önemli ayrıntılardan biri de profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Yaşam alanımızı istila eden farelerden kurtulmak için iyi bir firma ile çalışmamız ekonomimiz için de gereklidir. Peki, firma güvenilirliği nasıl anlaşılır?

 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözü vermesi kendine güveni bakımından önemlidir.
 • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olması oldukça önemlidir.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.

Beylikdüzü İlaçlama 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleterek sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.