Evdeki Böceklerden Kurtulma Yolları

Evdeki böceklerden kurtulma yollarının başında hijyen koşullarını sağlamak gelir. Temizlik koşullarının yerine getirildiği yerlerde haşerenin çoğalmasını tamamen önlemek mümkün değildir. Çünkü bazı durumlarda ne kadar önlem alırsanız alın haşerelerin çoğalmasını durdurmak maalesef çok zordur. Eğer eviniz yeşillik bir alanda bulunuyor ya da rutubet bir sorununuz varsa haşereler ile mücadele çok zordur. En korunaklı yerimiz olarak gördüğümüz evlerimizde haşerelerin bulunması ciddi rahatsız verir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren ve sağlığımız tehdit eden bu haşerelerden kurtulmada en etkili yöntem profesyonel ev ilaçlama uygulaması yapmaktır. Gelişmekte olan Beylikdüzü’nde nüfus her geçen gün artarken, haşereler ile mücadele de artmış oldu. İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Beylikdüzü İlaçlama servisimiz uzman kadrosu ile sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. Evinizdeki haşerelerden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için firmamızı günün 24 saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları toplumda varılan yanlış yargı ile maliyetli olarak görülmüş ve kişileri kendi yöntemleri ile bu sorunla mücadele etmeye sevk etmiştir. Nitekim böcek ilaçlama fiyatları doğru ve güvenilir bir firma ile çalıştığınız sürece oldukça basit ve ekonomik bir uygulamadır. Evde yer alan haşereler sağlığımızı tehdit ederken, psikolojik rahatsızlık da verir. Hiç kimse nereden geleceği belli olmayan bir haşere ile yaşamak istemez. Firmamızın kullandığı bütün ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup, bütün yasal prosedürlere uygun olarak üretilmiştir. Firmamız ev ilaçlama fiyatlarını hesaplarken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Ev ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri haşerenin türüne ve bulunduğu yere göre belirlenen bir durumdur. İlaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun olarak yapılır ve bütün kullandığımız ürünler TSE damgalıdır. İlaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen uygulama sıvı ilaçlamadır. Son dönemlerde kokudan etkilenmek istemeyen kişilerin başvurduğu kokusuz ilaçlama yöntemi de yine birçok kişinin tercih sebebidir. Ev ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Beylikdüzü İlaçlama firmamız ev ilaçlama ve haşerelerin yok edilmesinde uzman kadrosu ile sektörün ilk akla gelen isimlerindendir.