Alman Hamam böceği

Alman Hamam böceği gövdenin ön kısmındaki kalkan üzerinde boyun çizgilerine sahip Alman Hamam böceği kafasının arka uzantısından geriye doğru iki kanat vardır.

Davranış Alman hamam böceği dünya üzerin en yaygın hamam böceği ve otostopçu böcek diye geçer alman hamam böceği geceleri aktif zamanıdır.Yumurta evre dönemi 21 gün sonunda çatlar ve bıraktığı yumurtalar ise 28 ile 45 adet yumurta sayısı bırakma aşamasında değişiyor.Böcek ilaçlama da ise dikkat ettiğimiz tüm hamam böcekler gibi her şeyle beslenebilir.

Habitat – Alman hamam böceği diğer hamam böcekleri gibi gıda ve suya yakın olarak yuvalanarak istila eder. böcek ilaçlama doğrultusunda dikkat edilmesi durumlar ise gıda bölgeleri, mutfak , banyo, ve ev geneline temas ederek özellikle hastalıklı mikrop bırakarak tehlike oluşturuyor.

böcek ilaçlama  Kontrol – böcek ilaçlama firması deneyim açısında gıda firmalarından alış veriş yapılma aşamasında Alman hamam böceği kolay bir şekilde evlere taşınır, böcek ilaçlama açısında kontrol sağlama ise ev içerisinde mutfak ve banyo, da yarık çatlak ve açıklıkların kapatılması başarı oranını arttırır.